Як переносяться робочі дні банківської системи в 2016 році?

Опубліковано адвокат Черноуз Б.І. на

Робочі дні переносяться в зв’язку з Міжнародним жіночим днем та Днем Конституції.

НБУ нацбанкНаціональний банк України повідомляє, що робочі дні банківської системи в 2016 році переносяться:

– з понеділка 7 березня – на суботу 12 березня;

– з понеділка 27 червня – на суботу 2 липня.

У зв’язку з цим з 5 до 8 березня (включно) і з 25 до 28 червня (включно) система електронних платежів НБУ, система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів в національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України «КредІнфо2», система реєстрації кредитних договорів з нерезидентами “Реєстр договорів з нерезидентами 2» не буде працювати, кліринг за операціями національної платіжної системи на базі відкритих міжнародних стандартів, здійсненим через Центральний маршрутизатор і розрахунково-кліринговий центр, не проводиться.

12 березня і 2 липня СЕП і банківська система працюють у звичайному режимі. 2 липня Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України для уповноважених банків працювати не буде.

Інформація про терміни подачі файлів статистичної звітності розміщується на сторінці офіційного інтернет-представництва Національного банку України в розділі «Організація статистичної звітності / Календар подання статистичної звітності» розділу «Статистика».


адвокат Черноуз Б.І.

професійна юридична допомога : тел. 066-17-99-208