Повернення заборгованості

Адвокат Черноуз Богдан Іванович надає правову допомогу як юридичним (в т.ч. ФОП), так і фізичним особам в процесі виконання рішення суду.

Адвокат може представляти Ваші інтереси як із сторони стягувача, так і з сторони боржника.

До послуг входить:

 • аналіз ситуації,
 • перспективність стягнення,
 • представництво інтересів в державній виконавчій службі,
 • підготовка та подання скарг на дії виконавців, виведення майна з-під арешту і т.п.

Адвокат здійснить аналіз конкретної ситуації і визначить чіткі шляхи вирішення, розробивши ефективний плани дій і обравши оптимальні рішення для конкретних умов.

Вказана правова послуга містить в собі:

 • консультації з питань, що стосуються умов і порядку примусового виконання рішень суду, а також актів інших органів, передбачених законодавством;
 • витання відстрочки або розстрочки виконання рішень суду та актів інших органів, зміна способу та порядку їх виконання;
 • представлення інтересів громадян і юридичних осіб у виконавчому провадженні незалежно від їх процесуального статусу (стягувача або боржника);
 • проведення правової оцінки дій державних виконавців; підготовка відповідних скарг на дії державних виконавців, захист інтересів по даній категорії справ в суді;
 • стягнення збитків, завданих діями державних виконавців;
 • звільнення майна з-під арешту;
 • захист прав юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, не залучених в процес виконання рішень відповідних органів.

Правова допомога при стягненні боргів як з юридичних, так і з фізичних осіб виявляється на всіх стадіях стягнення – починаючи від переговорів, які нерідко завершуються мировою угодою і виплатою боргу, підготовкою необхідної для судового розгляду документації і закінчуючи контролем виконавчого провадження.

На жаль, в нашій державі не завжди виграна справу є гарантією виконання рішення. На це є маса причин: неплатоспроможність боржника, відсутність і виведення його активів, умисне затягування процедури виконання рішення суду, бюрократична система самої виконавчої служби, несумлінність виконавців і т.п. До такого етапу, як виконання рішення суду, потрібно бути готовим.

Адвокат Черноуз Богдан Іванович сприятиме у виконанні рішення суду – пошук боржника, його активів, контроль за правомірністю дій державного виконавця, правильністю оформлення документів. Сама процедура виконавчого провадження регламентована Законом «Про виконавче провадження», відповідними інструкціями. Зазвичай, для людини, яка стикається з виконавчої процедурою, охопити весь спектр «підводних» каменів надзвичайно складно.

Адвокат самостійно вживе заходів щодо розшуку майна і майнових прав боржника, напише адвокатські запити, складе план виконавчих дій. При цьому буде контролювати хід виконавчого провадження, простежить за дотриманням всіх необхідних термінів проведення тих чи інших виконавчих дій.

Професіоналізм, досвід роботи в області стягнення боргів з фізичних та юридичних осіб, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта – ось найкраща гарантія позитивного результату справи.