Автострахування

Дуже часто страхові компанії при настанні страхового випадку відмовляються від виплати компенсації або здійснюють тільки часткову виплату, деякі при цьому своїм клієнтам навіть обґрунтовують логіку своїх дій. В таких ситуаціях не так вже й складно відстояти свої права – досить усього лише звернутися до кваліфікованого юриста, який зможе довести неправомірність дій страхової компанії. Адвокат Черноуз Богдан Іванович має значний досвід вирішення подібних питань як в позасудовому порядку, шляхом направлення переконливого претензійного листа, так і після подання позовної заяви. З допомогою адвоката ви зможете захиститися від неправомірних дій страхової компанії; успішно надаю допомогу на всіх етапах вирішення проблеми:

  • ведення переговорів зі страховою компанією (включає в себе складання претензійних листів і скарг);
  • збір доказів вашої правоти і складання позовної заяви;
  • проведення всіх необхідних експертиз і перевірок;
  • представлення та захист інтересів під час судового засідання.

Основними причинами для звернення до адвоката за професійною допомогою і підтримкою зазвичай стають часткові невиплати по КАСКО і автоцивілці, неправомірні затримки виплат, а також необґрунтовані відмови від відшкодування шкоди.

Пам’ятайте, що будь-який з цих випадках повинен бути підтверджений офіційним мотивованим повідомленням від страхової компанії, якщо ж таке відсутнє, то це привід вжити відповідних заходів для захисту власних прав та інтересів.

Адвокат об’єктивно оцінить перспективи вирішення справи на користь позивача, підготує всі необхідні документи, а також захистить ваші інтереси під час судового засідання.

 

Питання по невиплаті страховки від клієнта: 

Сталося ДТП, другий учасник – маршрутне таксі, якого поліцією визнано винним. Виплата по автоцивілці не покриває ремонту мого автомобіля. Скажіть, до кого я повинен пред’явити вимогу про відшкодування витрат на ремонт, до водія (у якого, природно, нічого немає), або до фірми, якій належить маршрутка? 

Відповідь: у Вашому випадку претензії потрібно пред’являти до підприємства, що є власником маршрутного таксі. Оскільки власник джерела підвищеної небезпеки (а таким транспортний засіб), відповідає за негативні наслідки завдані цим джерелом.

Щоб зв’язатися із адвокатом, вам достатньо зателефонувати за одним із вказаних на сайті номерів телефону. Адвокат вас прокунсультує, проаналізує правомірність ваших претензій до страхової компанії і надасть вам комплексну правову підтримку на всіх стадіях розгляду спору.