Складання заяв, скарг

Напевно, будь-який громадянин України знає, наскільки важливо достатню увагу приділити розробці та складанню процесуальних документів, що будуть потрібні для коректного та належного функціонування судового процесу.

Процесуальні документи – це документи, що дозволяють викласти і обґрунтувати претензії позивача або заперечення відповідача відповідно до законодавства нашої країни, тому так важливо довірити їх розробку професійному юристу.

Адвокат Черноуз Богдан Іванович готовий запропонувати свої послуги в питаннях, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів в суді. Допоможу вам грамотно скласти докладну позовну заяву, зберемо доказову базу, а також візьму на себе представництво і захист ваших інтересів в суді. Здійсню розробку всіх процесуальних документів, в тому числі:

  • складання (підготовка) заяви до суду;
  • касаційні та апеляційні скарги;
  • зустрічні позовні заяви;
  • мирові угоди;
  • претензії й заперечення.

Адвокат Черноуз Богдан Іванович готовий узяти на себе повне представництво клієнта в суді, починаючи від підготовки процесуальних документів і закінчуючи роботою адвоката під час судового засідання.

Вартість послуг залежить в першу чергу від складності справи та її типу. Для отримання докладної консультації адвоката ви завжди можете звернутися по одному з контактних телефонів, вказаних на сайті, або задати питання письмово.

З моєю допомогою ви гарантовано зможете захистити свої права й інтереси в суді, тим самим значно підвищивши свої шанси на успішний результат справи.

Адвокат – тел. 066-17-99-208