Юридична експертиза документів

Юридична експертиза документів – це перевірка окремих документів або їх комплексу на предмет їх відповідності законодавству України.

Експертизі можуть бути піддані будь-які документи, починаючи від паспорта і закінчуючи виписками з банківського рахунку, однак найчастіше на експертизу потрапляють правовстановлюючі документи, на підставі яких укладаються угоди (наприклад, з нерухомістю).

У комплекс послуг з експертизи документів входить:

  • ретельний аналіз положень контрактів, договорів, угод і т.д. (наприклад, договорів зі страховою компанією);
  • експертиза установчих, а також правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, установча документація окремо взятих компаній і організацій);
  • перевірка окремих положень на їх відповідність законодавству України;
  • відповідність відомостей, зазначених у документі, дійсності;
  • дотримання правил видачі документа, в тому числі компетенції органу, що видав документ;
  • висновок про юридичну силу представлених на експертизу документів.

Адвокат здатний виявити будь-які неточності або розбіжності з законодавством в будь-яких документах. Працюю з усіма типами документів і готовий провести їх всебічний аналіз і правову експертизу, а також дати кваліфіковану пораду для дій в будь-якій сфері діяльності, в якій використовуються ці документи.

Вартість послуги може змінюватися в залежності від типу і обсягу робіт. Готовий запропонувати своїм клієнтам повністю індивідуальний підхід, допомогти вам у вирішенні будь-яких скрутних ситуацій і запобігти можливим фінансовим ризикам своїх клієнтів.