Нерухомість

Юридичний супровід угод з нерухомістю

Будь-яка угода з нерухомістю – це потенційний фінансовий ризик, який на фоні величезних цін на житло в наші дні запросто може стати визначальним у випадку втрати коштів; при цьому, для оформлення люди не поспішають звертатись за консультацією до юриста, вважаючи, що можна в усьому довіритись ріелтору та нотаріусу, хоча їх завданням є всього лише пошук відповідних варіантів для першого і перевірка формальної правильності складання документів для другого. Результатом подібних дій або, якщо бути точним, бездіяльності стають сотні історій про ошуканих покупців або орендарів житлової або нежитлової нерухомості.

Адвокат Черноуз Богдан Іванович готовий запропонувати вам свої послуги з юридичного супроводу угод з нерухомістю. Повна підтримка на всіх етапах підготовки і укладення договору, проведення повної експертизи законності всіх правовстановлюючих документів і виключення ризику шахрайства як із продавцем, так і покупцем. Перевірка здійснюється в найкоротші терміни, із безпомилковим вердиктом щодо безпеки угоди, а індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє справлятися навіть з найскладнішими випадками. Комплексний підхід дозволяє забезпечити клієнту повну підтримку на всіх етапах, а загальний перелік робіт із супроводу угоди буде таким:

  • консультація;
  • перевірка всіх правовстановлюючих документів;
  • експертиза об’єкта (перевірка наявності заборгованостей, а також всіх обставин, які можуть стати перешкодою для передачі нерухомості у власність покупцеві);
  • підготовка договорів купівлі-продажу, дарування, оренди і т.п.;
  • за необхідності – особиста присутність під час підписання договору.

Головним завданням адвоката є експертиза законності всіх правовстановлюючих документів, відсутність будь-яких санкцій або заборон, накладених на квартиру, а також перевірка планованої угоди на наявність обставин, що перешкоджають передачі права власності покупцю, і шахрайства. З цією метою проводиться перевірка особи продавця або його представника, а також перевірка всіх осіб, які мають відношення до житлової або нежитлової площі, що фігурує в якості предмета договору. Тільки за допомогою комплексної перевірки юридичної чистоти угоди можна мінімізувати фінансові ризики і укласти угоду в повній відповідності з законодавством України.

 

Питання по житловому праву від клієнта: 

Є квартира, що була відсуджена у близького родича незаконно (неправильно оформлена скарга, суддя відмовив в апеляції без підстав) у 1996 році, чи можливо звернутися до суду з даного питання через 15 років? 

Відповідь: Незважаючи на те, що загальний строк позовної давності становить три роки, при наявності підстав для перегляду рішення суду, що вступило в законну силу, можлива подача позовної заяви за нововиявленими обставинами, навіть після закінчення зазначеного терміну.

Пам’ятайте, тільки грамотна допомога досвідченого адвоката і кваліфіковане юридичне супроводження може стати страховкою від шахрайства та втрати грошей, а звернення за професійною допомогою до досвідченого юриста допоможе не стати черговою жертвою шахраїв.