Про адвоката

Як професійний адвокат, який має багату правозастосовчу практику, я пропоную кваліфіковані юридичні послуги.

Місце провадження адвокатської діяльності знаходиться в місті Києві, мій номер Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю – 3315/10 (детальніше див. витяг з Єдиного реєстру адвокатів України). Є членом Ради адвокатів Київської області та Національної асоціації адвокатів України.

Адвокатська діяльність налічує більше чотирнадцяти років успішної роботи . Спеціалізуюсь у супроводженні цивільних, господарських та адміністративних справ.

До отримання статусу адвоката у 2007 році я працював за юридичною спеціальністю із 2001 р., в основному займаючись цивільними справами і юридичним супроводом господарської діяльності.

Напрацьована адвокатська практика дозволила мені накопичити унікальний досвід по вирішенню юридично-складних ситуацій у цивільних, житлових, сімейних, господарських, кримінальних, та адміністративних справах; приймати практичні й ефективні рішення.

Юридична консультація, як правило, надається адвокатом з питань українського законодавства.

Представлення інтересів по складних цивільних справах в судочинстві входить в сферу моєї адвокатської діяльності.

Для юридичних осіб можуть бути корисні послуги з ведення господарських та адміністративних справ та юридичного обслуговування бізнесу.

Крім того, я надаю довірителям послуги сімейного адвоката, консультую й супроводжую в судах справи з житлових питань, автострахування, сімейних спорів, угод з нерухомістю а також надаю допомогу у вирішенні ситуацій, пов’язаних з ДТП.

Кожна цивільна, адміністративна або кримінальна справа, за якою я представляю інтереси в суді або здійснюю захист, має свої особливості й розглядається індивідуально.

Ви завжди маєте змогу зателефонувати по тел. +38 066 17 99 208.

Первинна усна юридична консультація безкоштовна. Вартість надання юридичної допомоги залежить від складності та можливої ​​тривалості справи, обсягу майбутньої роботи адвоката.

Зустріч із адвокатом можливо провести у будь якому зручному місці за бажанням клієнта.

Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як своєчасно надана юридична консультація.

Юридична консультація адвоката може знадобитися при укладанні цивільно-правової угоди або вступі в спадок, укладанні шлюбного контракту, написанні звернення до правоохоронних органів або державних установ.

З повагою,
Богдан Іванович Черноуз, адвокат

Переваги участі у Вашій справі кваліфікованого адвоката

На відміну від юриста, адвокат має набагато більший об’єм повноважень зі збору необхідних доказів по будь-якій категорії справ, і широкими можливостями здійснення захисту довірителя. Повноваження адвоката встановлені Законом України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, а право на професійний захист гарантовано Конституцією України та нормами міжнародного права.

Володіючи особливим процесуальним і правовим статусом, широкими повноваженнями, необхідним досвідом і накопиченими знаннями, адвокат здатний найефективніше захистити права і законні інтереси довірителя у цивільній або кримінальній справі.

Професійна, кваліфікована юридична допомога адвоката, обумовлена ​​наявністю вищої юридичної освіти і досвідом роботи.

Накопичений професійний досвід дозволяє приймати найбільш правильні та виважені рішення.

Адвокат зобов’язаний неухильно дотримуватися професійної таємниці, що гарантує довірителю конфіденційність інформації, що стає відомою адвокату і щодо наданої юридичної допомоги.

Адвокат Черноуз Богдан Іванович допоможе правильно оцінити ситуацію з точки зору закону і прийняти зважене рішення, виробити лінію захисту в суді або під час проведення слідства, обґрунтувати правову позицію, підготувати та подати необхідні докази, клопотання і заяви.

Участь у справі професійного захисника гарантує, що стосовно підозрюваного, обвинуваченого не будуть застосовані погрози, фізичне або психічне насильство. Права підсудного будуть дотримані і захищені.

При проведенні будь-яких процесуальних дій, будуть дотримані вимоги закону, а в разі порушення, дії винних осіб будуть оскаржені в судовому порядку.

Підозрюваний, обвинувачений, довіритель будуть відчувати себе впевненими і захищеними, адже крім правової і юридичної, адвокат надає також психологічну підтримку своєму довірителю і клієнтові.

Твердо переконаний у тому, що для надання клієнтам якісних юридичних послуг, адвокат повинен постійно розвиватися, вивчаючи нові аспекти законодавства, відвідуючи семінари та лекції, спілкуватися з колегами по роботі, а також із звичайними громадянами, допомагаючи їм вирішити складні життєві ситуації.

Інформація про підвищення кваліфікації адвоката Б. І. Черноуза