Про адвоката

Як професійний адвокат, який має багату правозастосовчу практику, я пропоную кваліфіковані юридичні послуги.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 3315/10 (ЄРАУ).

Є членом Ради адвокатів Київської області та Національної асоціації адвокатів України із 2007 року. Із 2020 року – надаю послуги в системі Безкоштовної вторинної правової допомоги. Також із 2020 року мене включено до Реєстру адвокатів – керівників стажування.

Спеціалізуюсь на супроводженні цивільних, адміністративних та господарських справ.

В цілому, юридична практика нараховує більше 20 років досвіду.

Для юридичних осіб можуть бути корисні послуги з ведення господарських та адміністративних справ та юридичного обслуговування бізнесу.

Крім того, я надаю послуги сімейного адвоката, консультую й супроводжую в судах справи з житлових питань, автострахування, сімейних спорів, угод з нерухомістю а також надаю допомогу у вирішенні ситуацій, пов’язаних з ДТП, оскарження постанов поліції по накладенню штрафів, в тому числі щодо керування авто у стані алкогольного сп’яніння.

Вважаю, що кожна справа має свої особливості й завжди повинна розглядатися індивідуально.

Первинна усна юридична консультація безкоштовна. Вартість надання правової допомоги залежить від складності справи, обсягу роботи адвоката.

Щоб обумовити усі важливі нюанси та деталі співпраці – зустріч можливо провести у будь якому зручному місці, за бажанням клієнта.

Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як своєчасно надана юридична консультація.

+38 066 17 99 208

 

Переваги участі у Вашій справі кваліфікованого адвоката

На відміну від юриста, адвокат має набагато більший об’єм повноважень зі збору необхідних доказів по будь-якій категорії справ, і широкими можливостями здійснення захисту довірителя. Повноваження адвоката встановлені Законом України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, а право на професійний захист гарантовано Конституцією України та нормами міжнародного права.

Володіючи особливим процесуальним і правовим статусом, широкими повноваженнями, необхідним досвідом і накопиченими знаннями, адвокат здатний найефективніше захистити права і законні інтереси довірителя у цивільній або кримінальній справі.

Професійна, кваліфікована юридична допомога адвоката, обумовлена ​​наявністю вищої юридичної освіти і досвідом роботи.

Накопичений професійний досвід дозволяє приймати найбільш правильні та виважені рішення.

Адвокат зобов’язаний неухильно дотримуватися професійної таємниці, що гарантує довірителю конфіденційність інформації, що стає відомою адвокату і щодо наданої юридичної допомоги.

Адвокат Черноуз Богдан Іванович допоможе правильно оцінити ситуацію з точки зору закону і прийняти зважене рішення, виробити лінію захисту в суді або під час проведення слідства, обґрунтувати правову позицію, підготувати та подати необхідні докази, клопотання і заяви.

Участь у справі професійного захисника гарантує, що стосовно підозрюваного, обвинуваченого не будуть застосовані погрози, фізичне або психічне насильство. Права підсудного будуть дотримані і захищені.

При проведенні будь-яких процесуальних дій, будуть дотримані вимоги закону, а в разі порушення, дії винних осіб будуть оскаржені в судовому порядку.

Підозрюваний, обвинувачений, довіритель будуть відчувати себе впевненими і захищеними, адже крім правової і юридичної, адвокат надає також психологічну підтримку своєму довірителю і клієнтові.

Твердо переконаний у тому, що для надання клієнтам якісних юридичних послуг, адвокат повинен постійно розвиватися, вивчаючи нові аспекти законодавства, відвідуючи семінари та лекції, спілкуватися з колегами по роботі, а також із звичайними громадянами, допомагаючи їм вирішити складні життєві ситуації.

Інформація про підвищення кваліфікації