Особистий адвокат – для бізнесу і спокійного приватного життя!

З розвитком правової грамотності та культури в нашій країні, все більша кількість успішних і освічених громадян користуються, давно й успішно застосовчою в Європі практикою (а також відомою нам по багатьох кінофільмах), послугою – особистий / сімейний адвокат. Найчастіше такий друг і помічник, може стати незамінним в дуже багатьох життєвих ситуаціях.

У кожного може виникнути ситуація, що вимагає негайного прийняття рішення. І у випадку не дуже оперативної реакції, вирішення проблеми може надалі вимагати набагато більших ресурсів, як матеріальних, так і фізичних (нерви, здоров’я).

Неприємні несподіванки можуть мати найрізноманітніші прояви: дії посадових осіб: поліції, чиновників різних відомств, негативні прояви від громадян або різних фірм й організацій. У подібних ситуаціях часто людина стає розгубленою й пригніченою. Або ж навпаки, перебуваючи в упевненості діє хибно, погіршуючи свою ситуацію.

Статись може різне: свавілля посадовців поліції, чиновників, будь-які інші питання вимагають негайного або дуже швидкого юридичного втручання.

Часто навіть швидка двохвилинна консультація по телефону може допомогти вирішити проблему:

 • роботодавець не виплачує зарплату,
 • сталося ДТП,
 • страхова компанія не виплачує обіцяні кошти,
 • стався конфлікт з сусідами (бійка через місця на парковці, залив квартири і т.д.),
 • правоохоронці затримали Вас або близьку людину,
 • необхідно вступити в спадщину;
 • ви готуєтеся до розірвання шлюбу;
 • вирішили купити машину або квартиру.
Послуга “Особистий адвокат” Для керівника комерційної організації  Стандартне обслуговування
Послуга «Особистий адвокат» закріплює відносини між людиною, яка замислилась про свій спокій, і адвокатом. Пакет необхідних послуг буде сформований особисто для Вас, залежно від сфери діяльності і суспільного становища. Для директора підприємства важливо подбати про свій спокій на випадок раптової перевірки держ. органами і можливих конфліктів з громадянами-споживачами. Вам буде видано пам’ятку, що обмежує дії держ. органів до приїзду адвоката. У послугу також включені: написання претензій та відповіді на них, складання і подача позовних заяв, дистанційні та виїзні консультації. У стандартне обслуговування за даною програмою включаються: необмежена кількість юридичних консультацій (особисто, по телефону, он-лайн), один виїзд адвоката до клієнта в екстрених ситуаціях.

Звертайтесь – тел. 066-17-99-208

Крім того, Ви завжди можете розраховувати на те, що:

 • Адвокат працює цілодобово на весь період по укладеній угоді – т.б. Ви завжди можете бути впевнені в тому, що адвокат знайде для Вас час і приділить належну увагу Вашій проблемі;
 • Адвокат, будучи в курсі інших ваших життєвих обставин – вирішуватиме Ваші проблеми комплексно, т.б. вирішуючи одну проблему, не створюватиме Вам інших і врахує всі нюанси Вашої унікальної ситуації;
 • Ваші проблеми вирішуються оперативніше й ефективніше саме за рахунок того, що Адвокат вже знає Вашу ситуацію.