У «Дії» з’явиться інформація про судові засідання

Набрав чинності наказ Міністерства цифрової трансформації України, Державної судової адміністрації України «Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії між підсистемою «Електронний суд» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та Єдиним державним вебпорталом електронних послуг, зокрема мобільним додатком Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Дія)» від 22 листопада 2021 р. № 151/385.

Затверджений Порядок визначає механізм здійснення інформаційної взаємодії між підсистемою «Електронний суд» та Єдиним державним вебпорталом електронних послуг, зокрема мобільним додатком Порталу Дія (Дія) в частині надсилання та отримання повідомлень про судові засідання, судових рішень, виконавчих документів, сплати штрафу та судового збору за постановою у справі про адміністративне правопорушення в електронній формі за бажанням особи.

Інформаційна взаємодія здійснюватиметься безоплатно засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів з метою забезпечення можливості отримання особами (учасниками судового процесу) інформації щодо розгляду судових справ.

Міністерство цифрової трансформації України та Державна судова адміністрація України у місячний строк з дня набрання чинності цим наказом мають підготувати та укласти договір про інформаційну взаємодію.


адвокат Богдан Черноуз

професійна юридична допомога : тел. 066-17-99-208